Aktualności

Wiosną w "Ukrytej prawdzie"
"Ukryta prawda" wiosna 2014 

Problemy, które wydają się nie do rozwiązania. Konflikty – nie do wyjaśnienia. Przyjaciele okazujący się być największymi wrogami. Wiosenne odcinki „Ukrytej prawdy" pokażą historie ludzi, których życie niespodziewanie wywróciło się do góry nogami. Będą musieli zmierzyć się z nową rzeczywistością i dokonać trudnych wyborów, wierząc, że nie ma sytuacji bez wyjścia.

Jedna z historii opowie o parze mężczyzn żyjących w związku. Maciek pracuje jako opiekun dzieci w przedszkolu i marzy o posiadaniu dziecka, które chciałby wychowywać wspólnie ze swoim partnerem. Jednak Darek nie podziela tych pragnień, bojąc się że, jego orientacja seksualna wyjdzie na jaw i zniszczy mu reputację. Maciek jest zdesperowany i podejmuje krok, który doprowadzi do poważnego kryzysu w ich długoletnim związku. Czy jego wybór okaże się słuszny?

Inny bohater serialu nie przypuszczał, że noc spędzona z dopiero co poznaną kobietą tak wpłynie na jego życie. Jest zażenowany, kiedy rano budzi ich partner Joanny, proponując śniadanie. Jego zdziwienie jest jeszcze większe, gdy para oznajmia, że żyje w związku poliamorycznym i zaprasza go do wspólnego zamieszkania. Po kilku tygodniach Radek dowiaduje się o ciąży Joanny. Kiedy kobieta odmawia wykonania badań genetycznych, mężczyzna podejrzewa, że padł ofiarą przemyślanej intrygi...

Poznamy również losy Adama, długoletniego pracownika korporacji, który postanowił z dnia na dzień rzucić pracę, aby wreszcie mieć czas dla swojej rodziny. Niestety, przyzwyczajona do dostatniego życia jego żona, Magda, nie przyjmuje tej decyzji z radością. Rozpoczyna realizację planu, który może mieć katastrofalne skutki dla całej rodziny.

Tydzień (02.12 - 06.12) z "Ukrytą prawdą"
Następny artykuł:

Tydzień (02.12 - 06.12) z "Ukrytą prawdą"

tvnpix