Aktualności

Tydzień (7.10 - 11.10) z "Ukrytą prawdą"
Nowy sezon "Ukrytej prawdy" 

poniedziałek, 7.10.2013, odcinek 228

Ciało młodej kobiety zostaje wyłowione ze stawu. Okazuje się, że są to zwłoki Anny, której od  dwóch dni poszukuje jej mąż. Po pogrzebie dochodzi do kłótni między matką zmarłej kobiety, a jej mężem. Teściowa oskarża zięcia, że to on jest mordercą jej córki. Ten wyjawia skrywaną i ujawnioną mu przez żonę przed śmiercią tajemnicę, że Anna zdradziła go i razem wychowywali dziecko, które było wynikiem tej zdrady. Policja również zaczyna podejrzewać mężczyznę i zabrania mu opuszczać miejsce zamieszkania, wtedy ktoś porywa dziecko zmarłej kobiety. Kto stoi za tymi dramatycznymi wydarzeniami?

wtorek, 8.10.2013, odcinek 229

Studentka jednej z warszawskich uczelni postanawia znaleźć chłopaka na portalu randkowym. Spotyka się z wieloma i nie może zdecydować się, którego z nich wybrać. Kiedy dostaje zaproszenie od młodego biznesmena zaproszenie, jest szczęśliwa.  Wydaje jej się, że wreszcie trafiła na tego jedynego. Kiedy wracają z kolacji w drogiej restauracji, zostają zaatakowani przez nieznajomego mężczyznę, który grozi przystojnemu biznesmenowi. Zdziwienie dziewczyny jest jeszcze większe, kiedy pewnego razu na wycieraczce mieszkania swojego wybranka znajduje symbol mafijnych porachunków.


środa, 9.10.2013, odcinek 230

Kiedy jedna z parafianek wyznaje młodemu księdzu miłość, ten nie wie co ma zrobić. Początkowo stara się nie myśleć o tym wyznaniu. Ale kiedy kobieta zaczyna go odwiedzać, a później zaczynają spotykać się w jej mieszkaniu, ksiądz zaczyna zastanawiać się nad sensem swojego powołania. Parafianie odkrywają romans młodego księdza i zaczynają plotkować. Proboszcz parafii prosi, żeby ksiądz zerwał wszelkie kontakty z kobietą. Jednak decyduje się rzucić sutannę. Jak potoczą się dalej jego losy?

czwartek, 10.10.2013, odcinek 231


Po latach w życiu młodej, zamężnej kobiety pojawia się jej pierwsza miłość. Namówiona przez koleżankę kobieta decyduje się na spotkanie z nim. Randka kończy się seksem w jego mieszkaniu. Kilka tygodni później okazuje się, że kobieta jest w ciąży. Kochanek domyśla się, że to może być jego dziecko i zaczyna szantażować ciężarną. Chociaż kobieta stara się spłacić szantażystę jej mąż dowiaduje się o wszystkim i żąda rozwodu.


piątek, 11.10.2013, odcinek 232

Mieszkanka jednego z nowych warszawskich osiedli nie może zajść w ciążę. Ona i jej mąż są praktykującymi katolikami i odrzucają wszelkie inne, poza naturalnymi, metody zapłodnienia. Kiedy kobieta traci upragnioną ciążę i trafia do szpitala, jej mąż spotyka się z atrakcyjną sąsiadką. Kilka miesięcy później okazuje się, że sąsiadka jest w ciąży, a mąż kobiety nalega, żeby adoptować dziecko, które ona urodzi. Czy bezpłodna kobieta wiedząc o zdradzie męża zdecyduje się na tę adopcję?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Tydzień (30.09 - 4.10) z "Ukrytą prawdą"
Następny artykuł:

Tydzień (30.09 - 4.10) z "Ukrytą prawdą"

tvnpix