Aktualności

Tydzień (30.09 - 4.10) z "Ukrytą prawdą"
Nowe odcinki "Ukrytej prawdy"  Foto: TVN

Odcinek 223, emisja: poniedziałek, 30.09.2013

Dwaj bracia od 16 lat nie utrzymywali ze sobą kontaktów. Po śmierci matki decydują się jednak naprawić swoje relacje. Jeden z braci, mieszkający w Warszawie, postanawia wraz z żoną i synem odwiedzić drugiego brata, który od szesnastu lat mieszka w leśniczówce oddalonej kilkadziesiąt kilometrów od stolicy. Podczas wizyty dochodzi do tragedii. Na jaw wychodzą również skrzętnie skrywane tajemnice rodzinne.

Odcinek 224, emisja: wtorek, 01.10.2013

Mieszkający na jednym z warszawskich osiedli kurier właśnie się rozwiódł. Niestety mimo rozpadu małżeństwa nadal musi mieszkać ze swoją byłą żoną. Ta sytuacja powoduje, że małżonkowie po rozwodzie kłócą się jeszcze bardziej niż przed nim. Rozwiedziona kobieta zaczyna układać sobie życie, co bardzo denerwuje jej byłego męża. Czy mężczyzna pogodzi się  z tym, że po rozwodzie nie ma prawa wtrącać się w życie żony?

Odcinek 225, emisja: środa, 02.10.2013

Właściciel sklepu mięsnego w opinii klientów, to wspaniały człowiek. Miły i bardzo uczynny. Niestety w domu jest on tyranem, znęca fizycznie i psychicznie na żoną i dziećmi. Pewnego razu mężczyzna nie pojawia się w sklepie i wszyscy klienci dopytują się o niego. Żona zgłasza jego zaginięcie na policji. Dochodzenie organów ścigania wskazuje, że kobieta mogła przyczynić się do śmierci męża. Czy naprawdę mąż kobiety został zabity? A może są inne powody zniknięcia mężczyzny?

Odcinek 226, emisja: czwartek, 03.10.2013

Na jednym z warszawskich osiedli zostaje potrącona prze samochód kilkuletnia dziewczynka. Na szczęście obrażenia są niegroźnie. Jednak matka dziewczynki zaczyna podejrzewać, że kobieta, która spowodowała wypadek jest niebezpieczna i może nawet próbować porwać jej dziecko. Mąż kobiety naśmiewa się z podejrzeń żony i uważa, że jest przewrażliwiona na punkcie ich dziecka. Które z rodziców ma rację?

Odcinek 227, emisja: piątek, 04.10.2013

Pracujący na jednej z wyższych warszawskich uczelni doktor zakochuje się w trenerce z klubu fitness. W tym samy czasie jedna ze studentek oskarża go o molestowanie seksualne. Pracownik naukowy nie przejmuje się tymi oskarżeniami i walczy o zdobycie serca pięknej trenerki. Kiedy umawia się z nią, a następnie zaprasza do swojego domu nie podejrzewa, że czekają go poważne kłopoty. Po wizycie u przystojnego doktora trenerka zgłasza na policji fakt, że została zgwałcona. Czy po tym zdarzeni studentka przekona wszystkich, że była molestowana.

Komentarze (3)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Lubię Ukrytą Prawde

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   ~Gość

   nie wiem po co zmieniono porę emisji

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     ~Gość

     uwielbiam ukrytą prawdę

     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
       0
      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
        0
       • zgłoś naruszenie
       Pomoc | Zasady forum
       Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
       Tydzień (23 - 27.09) z "Ukrytą prawdą"
       Następny artykuł:

       Tydzień (23 - 27.09) z "Ukrytą prawdą"

       tvnpix