Aktualności

Tydzień (25.11 - 29.11) z "Ukrytą prawdą"
Odcinek 262 

odcinek 261, emisja: poniedziałek, 25 listopada 2013

Julka ma 23 lata, trenuje bieganie i ma szansę na karierę sportową. Jej plany legną w gruzach, kiedy ulega poważnemu wypadkowi. Kiedy wracała do domu, spadł na nią samobójca, który wyskoczył z balkonu. Chłopak zginął na miejscu, a dziewczyna ze złamanym kręgosłupem trafiła do szpitala. Diagnoza lekarzy jest jednoznaczna. Dziewczyna już nigdy nie będzie chodzić. Ojciec Julki zaczyna walkę o stan psychiczny córki, która załamała się. Pomaga mu w tym wolontariusz Antek. Antek i Julka zakochują się w sobie. Jednak kilka dni później po wyznaniu uczuć Julka próbuje popełnić samobójstwo. Dlaczego?

odcinek 262, emisja: wtorek, 26 listopada 2013

Andrzej (18) to chłopak z dobrego domu, odpowiedzialny, sumienny, ma zaplanowaną przyszłość. Co innego jego dziewczyna Kasia (18), wieczna imprezowiczka. W jej domu się nie przelewa, a ona myśli o wolnym zawodzie, a nie trudnych studiach. Plany młodych ludzi komplikują się przez jedną noc – która zmieni na zawsze relacje między Andrzejem i Kasią, każe im również błyskawicznie dorosnąć. Kasia i Andrzej trafiają do szpitala. Ulegli wypadkowi samochodowemu. Autem kierował Andrzej. Kasia ma poważne obrażenia, a chłopak po krótkim czasie opuszcza szpital. Jego rodzice robią wszystko, żeby udowodnić synowi, że za tą tragedią stoi Kasia, której nigdy nie lubili.

odcinek 263, emisja: środa, 27 listopada 2013

Krzysztof jest policjantem zajmującym się walką z handlem narkotykami. Kiedy w trakcie rozpracowywania gangu narkotykowego, odkrywa, że jego córka Agata spotyka się z jednym z podejrzanych, jest  przerażony. Ostrzega ją przed konsekwencjami i żąda, żeby skończyła tę znajomość. Pewnego dnia okazuje się, że dziewczyna została porwana. Krzysztof podejrzewa, że to porwanie ma związek z jego pracą i ze stoi za nim chłopak, z którym spotykała się jego córka.

odcinek 264, emisja: czwartek, 28 listopada 2013

Marta (24) jest pielęgniarką. Mieszka z rodzicami, których małżeństwo jest nieudane. Ma dość kłótni rodziców i postanawia wyprowadzić się z domu. Jedna z kobiet, którymi opiekuje się Marta, proponuje jej, żeby zamieszkała razem z nią. Dziewczyna przyjmuje jej propozycje. Starsza pani na tyle polubiła Martę, że jest gotowa zapisać jej w spadku swoje mieszkanie. To nie podoba się jej córce, która uważa, że Marta zmusiła jej matkę do podjęcia takiej decyzji. W tym samym czasie w życiu pielęgniarki pojawia się starszy mężczyzna Przemek, w którym zakochuje się.

odcinek 265, emisja: piątek, 29 listopada 2013

Iwona (16), Maja (16), Luśka (16) i Krasy (16) uczą się w jednej klasie. Kiedy umawiają się na wspólną naukę w domu Iwony nikt nie podejrzewa, że to będzie tragiczny wieczór. Nastolatkowie w trakcie przerwy w nauce postanawiają pójść na pobliski cmentarz. W trakcie spaceru ginie jedna z koleżanek, a chwilę później znajdują ją powieszoną na drzewie. Przerażone Iwona i Maja uciekają do domu. Są zaniepokojone całą sytuacją i podejrzewają, że w okolicy grasuje morderca. Kiedy ktoś próbuje włamać się do domu, Iwona  bierze do ręki pistolet ojca i oddaje strzał.

Tydzień (18.11 - 22.11) z "Ukrytą prawdą"
Następny artykuł:

Tydzień (18.11 - 22.11) z "Ukrytą prawdą"

tvnpix