Aktualności

Tydzień (21.10 - 25.10) z "Ukrytą prawdą"
"Ukryta prawda"  Foto: Cezary Piwowarski/TVN

odcinek 238, emisja: 21.10.2013, poniedziałek

25-letnia Mariola jest z zawodu listonoszką. Ze swoim partnerem Pawłem mieszka na warszawskim Wilanowie. Pewnego dnia udaremnia kradzież laptopa. Wtedy wracają do niej młodzieńcze marzenia i postanawia, że zmieni swoje dotychczasowe życie i wstąpi do policji. Pewnego dnia za czynną napaść na policjanta zostaje aresztowany jej partner. Kobieta od policjantów dowiaduje się prawdy o swoim partnerze. Czy te wiadomości zmienią decyzję kobiety o wstąpieniu do służby w policji?

odcinek 239, emisja: 22.10.2013, wtorek

33–letnia Agnieszka jest tydzień przed ślubem z Radkiem (34), byłym żołnierzem, który wiele lat spędził na misjach wojskowych. Jej życie zmienia się nieoczekiwanie, kiedy w jej mieszkaniu zjawia się niewidziany od 3 lat Michał – były narzeczony. Mężczyzna oświadcza, że kocha ją i chce, żeby Agnieszka zrezygnowała ze ślubu i wróciła do niego. Agnieszka odmawia, a wtedy Radek zaczyna kompromitować jej przyszłego męża. Dostarcza zdjęcia, które mogą świadczyć o tym, że jest zdradzana. Co zrobi w tej sytuacji Agnieszka? Czy dojdzie do zaplanowanego ślubu?

odcinek 240, emisja: 23.10.2013, środa

Małgorzata i Jerzy Chłoniewscy mieszkają z synem w domu chorej na Alzheimera matki Jerzego. Opieka nad chorą sprawia im dużo problemów. Zwłaszcza Małgorzata nie radzi sobie z powstrzymaniem nerwów i często znęca się nad teściową. Pewnego dnia w domu rodzinnym po 8 latach nieobecności, zjawia się młodszy syn chorej na Alzheimera kobiety i przejmuje opiekę nad matką. Jerzy z rodziną niezadowolony z obrotu spraw wyprowadza się z domu. Kilka dni później zostaje zawiadomiony przez policję, że jego matka nie żyje i że została najprawdopodobniej zamordowana. Kiedy Jerzy w torebce żony znajduje testament, w którym matka cały majątek przepisała na młodszego z braci, jest przekonany, że to Małgorzata zabiła jego matkę.

odcinek 241, emisja: 24.10.2013, czwartek

Kasia ma 15 lat i przechodzi burzliwy okres dojrzewania. Źle się czuje w kobiecych ubraniach, nie akceptuje swojego ciała i w ogóle wolałaby być chłopcem. Nigdy nie chciała bawić się lalkami, zawsze wolała łazić po drzewach czy grać w piłkę. Kiedy w szkole pojawia się nowa uczennica, Ania, Kasia zakochuje się w niej i wyznaje jej swoje uczucie. Ania odrzuca Kasię i dla dziewczyny zaczyna się dramat. Koledzy dowiadują się o całej sytuacji i dokuczają jej. Dziewczyna próbuje popełnić samobójstwo, jednak szybka reakcja rodziców powoduje, że zostaje uratowana. Jednak dramat rodziców nie kończy się – Kasia ucieka z domu.

odcinek 242, emisja: 25.10.2013, piątek

Małgorzata Antczak to samotna matka wychowująca dwójkę dzieci, rodzoną córkę i syna zmarłego męża. Córka kobiety zaczyna podejrzewać, że jej matkę i brata łączą niezdrowe relacje. Jest wręcz przekonana, że matka wykorzystuje seksualnie pasierba. Dziewczyna ma dość tej sytuacji. Za namową koleżanki ustawia kamerę w sypialni matki. Kilka dni później zdobywa nagranie i przekazuje szkolnemu psychologowi, który natychmiast informuje o sytuacji w rodzinie Sąd Rodzinny i policję. Matka nastolatków zostaje aresztowana. Jednak okazuje się, że pasierb kobiety ukrywa przed wszystkimi największą tajemnicę rodzinną.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

już jest wtorek przydało by się dodać zapowiedzi odcinków na ten tydzień!!

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
   Tydzień (14 - 18.10) z "Ukrytą prawdą"
   Następny artykuł:

   Tydzień (14 - 18.10) z "Ukrytą prawdą"

   tvnpix