Aktualności

Tydzień (18.11 - 22.11) z "Ukrytą prawdą"
Odcinek 257  Foto: TVN

odcinek 256, emisja: poniedziałek, 18 listopada 2013

Piotrek Sobieraj ma 25 lat i jest typem wiecznego studenta. Chociaż już trzy razy zmieniał kierunek studiów, to ciągle żadnego nie ukończył. Utrzymują go zamożni, mieszkający w Lublinie rodzice. Okazuje się jednak, że firma ojca, która dawała wszystkim utrzymanie, jest na skraju bankructwa, a Piotrek, żeby dalej studiować i mieszkać w Warszawie musi się sam utrzymać. Chłopak podejmuje pracę w kawiarni gdzie spotyka znajomego sprzed lat, który proponuje mu szybki zarobek. Chłopak podejmuje wyzwanie i decyduje się na kradzież pieniędzy z kawiarni, w której pracuje. Żeby utrzymać się na dobrym poziomie, chłopak naciąga także swoich znajomych. Jego postępowaniem zaczyna interesować się policja i Piotrek zaczyna mieć poważne problemy.

odcinek 257, emisja: wtorek, 19 listopada 2013

Kasia po tym, jak jej tata stracił pracę, musiała zmienić szkołę. Chodzi teraz do publicznego gimnazjum, gdzie nie jest akceptowana. Zaczyna przyjaźnić się z Teresą, która obroniła ją przed kpinami rówieśników. Matce Kasi nie podoba się nowa koleżanka córki i zabrania jej spotykać się z nią. Jednak dziewczyna czuje, że Teresa jest jedyną osobą, która ją rozumie i z którą może porozmawiać o domowych problemach, alkoholizmie ojca i wiecznych kłótniach między rodzicami. Pewnego dnia ojciec Kasi zostaje pobity pod blokiem, a dziewczyna zaczyna być szantażowana. Żeby ochronić rodzinę, Kasia ulega szantażyście i decyduje się współpracować z nim. Czy i tym razem Teresa pomoże jej?

odcinek 258, emisja: środa, 20 listopada 2013

17-letni Jacek jest świadkiem pobicia rok młodszego Damiana, Polaka o wietnamskim pochodzeniu, przez Huberta. Hubert, który ma 17 lat, jest skinem. Jacek po bliższym poznaniu Damiana postanawia, że pomoże mu w walce z Hubertem. Jednak sam staje się ofiarą silniejszego skina. Rodzice Jacka są przerażeni, kiedy syn przychodzi do domu pobity i namawiają go, żeby niepotrzebnie nie wdawał się w bójki, proponują zawiadomić policję i nie mieszać się w sprawy między Hubertem i Damianem. Jednak chłopak nie słucha rodziców, postanawia walczyć i udowodnić, że nikt nie ma prawa prześladować innych za kolor skóry. Jak skończy się walka Jacka z Hubertem?

odcinek 259, emisja: czwartek, 21 listopada 2013

Dominik (34 l.) i Aneta (32 l.) są małżeństwem od pięciu lat. Mają trzyletnią córeczkę Amelię. Aneta jest menedżerką w dużej korporacji, bardzo dobrze zarabia. Dominik jest bezrobotny, pracował jako nauczyciel języka angielskiego, ale nie radził sobie z młodzieżą i został zwolniony. Czasami udziela korepetycji i zajmuje się domem. Jest świetnym ojcem. Niestety przez to, że nie pracuje zawodowo jest wyśmiewany przez żonę i kolegów. Jedyną przychylną Dominikowi osobą jest Roksana (29), młodsza siostra Anety. Nikt z rodziny i znajomych nie wie, że Dominik jest bity przez Anetę...

odcinek 260, emisja: piątek, 22 listopada 2013

16-letni Artur od pewnego czasu podgląda mieszkającą naprzeciwko sąsiadkę, robi jej zdjęcia i umieszcza w internecie. Czuje, że jest w niej zakochany i musi zrobić wszystko, żeby ją poznać. Sprawy przybierają zły obrót dla Artura, kiedy mąż podglądanej kobiety odkrywa jej zdjęcia w internecie i pojawia się w domu chłopaka z awanturą. Matka nastolatka jest zszokowana postępowaniem syna. Jej zaskoczenie jest jeszcze większe, kiedy kilka dni później w mieszkaniu pojawia się policja. Okazuje się, że podglądana przez jej syna kobieta oskarżyła go gwałt.

Komentarze (7)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

zgadzikam sie z 1 irfomacjom

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   ~Gość

   czemu nie piszesz

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     ~Gość

     nie szantarzuj mnie

     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
       0
      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
        0
       • zgłoś naruszenie
       Pomoc | Zasady forum
       Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
       POLECAMY: Gwiazdy pod obstrzałem fotoreporterów
       Następny artykuł:

       POLECAMY: Gwiazdy pod obstrzałem fotoreporterów

       tvnpix