Aktualności

Tydzień (14 - 18.10) z "Ukrytą prawdą"
Nowe odcinki "Ukrytej prawdy"  Foto: TVN

Odcinek 233, emisja: 14.10.2013, poniedziałek

Kiedy w jednym z warszawskich gimnazjów pracę podejmuje nowy nauczyciel języka angielskiego Marek Maziarski (35) uczniowie i dyrekcja szkoły są zachwyceni. Nauczyciel szybko odkrywa, że w szkole jeden z powtarzających klasę uczniów terroryzuje słabszych i wymusza od nich pieniądze. Kiedy sprawa trafia do dyrekcji uczeń postanawia zemścić się na nauczycielu. Śledząc anglistę go odkrywa, że nauczyciel ukrywa mroczną tajemnicę. Kiedy prawda wychodzi na jaw, zakochana w nowym nauczycielu polonistka decyduje się sprawdzić swojego kolegę do końca. Jej śledztwo będzie końcem kariery dobrze zapowiadającego się nauczyciela.

Odcinek 234, emisja: 15.10.2013, wtorek

Kiedy pracująca w warszawskiej korporacji 26-letnia Monika umawiała się na spotkanie z nowopoznanym chłopakiem Filipem (28), liczyła na miły wieczór. Niestety, kiedy wracała do domu, została zgwałcona pod blokiem, w którym mieszka. Kobieta za namową koleżanki zgłasza sprawę policji. Kiedy ta prowadzi śledztwo na osiedlu zostaje zgwałcona i zabita jeszcze jedna kobieta. Zebrane przez policję dowody wskazują, że winnym jest mężczyzna, z którym spotykała się zgwałcona kobieta. To on miał po odprowadzeniu jej pod dom ukryć się, a później niezauważony przez innych dokonać gwałtu. Czy ustalenia policyjne okażą się prawdziwe?

Odcinek 235, emisja: 16.10.2013, środa

Karol i Ewa Żukowscy to małżeństwo z 3-letnim stażem. Od wielu lat starają się o dziecko niestety, nie mogą zajść w ciąże. Małżeństwo zdecydowało się na adopcję, niestety z różnych względów mają niewielkie szanse na szybką adopcję. Ewa jest załamana, gdy się o tym dowiaduje. Kiedy małżeństwo, które nie może mieć dzieci znajduje w internecie ogłoszenie ciężarnej studentki, która w zamian za opiekę nad nią w czasie ciąży odsprzeda dziecko, od razu decyduje się na spotkanie z dziewczyną.  Kilka dni później decydują się na kupno dziecka. Studentka jednak nie dotrzymuje warunków umowy i w czasie ciąży uczestniczy w zakrapianych alkoholem imprezach. Zdenerwowani małżonkowie decydują, że dziewczyna zamieszka razem z nimi. Kiedy sytuacja wydaje się opanowana, okazuje się, że kobieta, która uchodziła za bezpłodną, jest w ciąży. Jak potoczą się dalsze losy studentki? Czy małżonkowie będą wychowywali dwoje dzieci?

Odcinek 236, emisja: 17.10.2013, czwartek

Kiedy sześćdziesięcioletni  Bolesław zakochuje się w swojej 30 lat młodszej opiekunce Marzenie jest bardzo szczęśliwy. Jego szczęście jest jeszcze większe kiedy kobieta decyduje się zamieszkać razem z nim. Rodzina mężczyzny jest przeciwna temu związkowi i robi wszystko, żeby  zakończyć tę kompromitująca znajomość. Postanawiają dokładnie przyglądać się wybrance seniora rodu. Okazuje się, że kobieta nie była do końca szczera, że ukrywała prawdę. Co zrobi starszy pan kiedy spotka się twarzą w twarz z mężem swojej wybranki?

Odcinek 237, emisja: 18.10.2013, piątek

Młoda kobieta 32 – letnia Małgorzata wyszła za mąż za starszego od siebie mężczyznę 52 – letniego Zbigniewa. Ich małżeństwo od samego początku było niekonwencjonalne. Mąż, który ma problemy natury seksualnej zgadzał się na zdrady żony. Jednak kobieta cały czas nalegała na męża, żeby podjął leczenie. Po latach mężczyzna decyduje się na terapia i wkrótce żona informuje go, że jest w ciąży. Niestety wszystkie wyliczenia wskazują, że to nie jest jego dziecko.

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

daria z ukrytej prawdy i pawet wyjda za siebie

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
   Tydzień (7.10 - 11.10) z "Ukrytą prawdą"
   Następny artykuł:

   Tydzień (7.10 - 11.10) z "Ukrytą prawdą"

   tvnpix