Aktualności

Tydzień (12.11 - 15.11) z "Ukrytą prawdą"
Nowe odcinki "Ukrytej prawdy"  Foto: TVN

odcinek 252, emisja: wtorek, 12.11.2013

Gabrysia (29) i Arek (30) mają już trójkę dzieci - Kamilę (11), Krysię (9) i Karinę (5). Ledwo wiążą koniec  z końcem. Okazuje się, że kobieta jest ponownie w ciąży. Ukrywa ten fakt przed mężem, bo jest zdecydowana, że nie urodzi tego dziecka i dokona aborcji. Jednak Arek dowiaduje się prawdy i nakłania żonę, żeby urodziła. Jest przekonany, że tym razem będzie to upragniony syn. Po kilku dniach Arek znajduje Gabrysię w mieszkaniu półprzytomną. Kiedy kobieta trafia do szpitala lekarze stwierdzają, że dokonała aborcji i ma poważne komplikacje, które są wynikiem źle przeprowadzonego zabiegu. Arek chce ukarać żonę i ginekologa, który dokonał aborcji i zgłasza sprawę na policję.

odcinek 253, emisja: środa, 13.11.2013

34–letni Jacek mieszka z rodziną w prywatnej kamienicy na warszawskim Żoliborzu. Nowy właściciel kamienicy pod pretekstem potrzebnych remontów podnosi czterokrotnie czynsz. Mężczyźnie nie podoba się ta sytuacja i zaczyna walkę o obniżenie czynszu. W tym samym czasie jego żona, Agnieszka (32) trafia do szpitala, ma poważne złamanie nogi. Mężczyzna zostaje sam z dwójką dzieci. Nieoczekiwanie po kilku dniach w jego mieszkaniu pojawia się pracownica opieki społecznej - ktoś doniósł, że Jacek znęca się nad rodziną i jest podejrzenie, że stan żony to wynik  przemocy domowej. Decyzją sądu rodzinnego dzieci Jacka i Agnieszki trafiają do rodziny zastępczej, a mężczyzna zaczyna walkę o ich odzyskanie.

odcinek 254, emisja: czwartek, 14.11.2013

Dwie studentki Ania (23) i Monika (23) po tym, jak ich lokator wyprowadził się ze wspólnie wynajmowanego mieszkania, mają kłopoty finansowe. Kiedy sytuacja wydaje się beznadziejna i dziewczyny prawie decydują się na powrót do akademika, pojawia się zaskakująca propozycja. Dwóch Nigeryjczyków proponuje im znaczną sumę pieniędzy za to, że wezmą z nimi fikcyjne śluby. Dziewczyny zgadzają się. Niestety, krótko po ślubie imigranci znikają, a dziewczyny zostają bez pieniędzy. Szybko okazuje się, że sprawą zaczyna interesować się policja.

odcinek 255, emisja: piątek, 15.11.2013

15–letni Sylwek zostaje przyłapany w szkole na nagrywaniu koleżanek w szkolnej toalecie. Wezwani do szkoły rodzice uważają, że to wybryk dojrzewającego nastolatka. Kiedy jednak w pokoju syna znajdują więcej takich nagrań, zaczynają obserwować chłopaka. Matka regularnie przeszukuje jego pokój. Kiedy po pewnym czasie znowu znajduje nagrania, rodzice decydują się przeprowadzić z synem kolejną rozmowę. Okazuje się, że syn może mieć poważne kłopoty. Informują o tym szkołę i jednocześnie zgłaszają sprawę na policję.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Tydzień (4.11 - 8.11) z "Ukrytą prawdą"
Następny artykuł:

Tydzień (4.11 - 8.11) z "Ukrytą prawdą"

tvnpix