Aktualności

Tydzień (09.09 - 13.09) z "Ukrytą prawdą"
Ukryta prawda 

Odcinek 208, 09.09.2013, poniedziałek

W jednej z warszawskich poradni psychologicznych uczestniczy w zajęciach terapeutycznych młody informatyk, który uzależniony jest od gier komputerowych. Przez cały czas w jego walce z nałogiem wspiera go żona. Po pewnym czasie okazuje się, że mężczyzna nie poradził sobie z nałogiem i wraca do niego. W konsekwencji zostaje zwolniony z pracy, a za namową nowopoznanej kobiety, również miłośniczki gier komputerowych, odchodzi  od rodziny. Mężczyzna zaczyna mieć jednocześnie problemy z narkotykami. Za ojcem tęskni jego kilkuletni synek i cały czas namawia matkę, żeby walczyła o tatę. Czy uda się mu przekonać matę i tata wróci do niego?

Odcinek 209, 10.09.2013, wtorek

Tajemnicza druga połowa
Tajemnicza druga połowa
Właściciel zakładu pogrzebowego pewnego dnia otrzymuje anonim, z którego wynika, że jego żona była wobec niego nieuczciwa. Za ujawnienie prawdy autor anonimu żąda od mężczyzny znacznej sumy pieniędzy. Mężczyzna jednak nie zamierza płacić i zaczyna obserwować żonę. Kiedy nakrywa ją na tajemniczych spotkaniach z ich wspólnym przyjacielem, zaczyna podejrzewać ich o romans. Jego przypuszczenia okazują się jednak nieprawdziwe, a przysyłający anonimy zaczyna domagać się większych pieniędzy i ujawnienia prawdy o żonie. Jak w tej sytuacji zachowa się szantażowany mężczyzna?

Odcinek 210, 11.09.2013, środa

Praca czy miłość?
Praca czy miłość?
W znanej warszawskiej agencji testerów wierności pracuje młody absolwent psychologii. Mężczyzna ma za zadanie zbierać dowody zdrady niewiernych mężów i żon. Kiedy dostaje zadanie obserwowania bardzo atrakcyjnej żony bogatego biznesmena, jego życia zmienia się i mężczyzna zaczyna zastanawiać się, czy jego praca ma sens. Okazuje się, że musi ukrywać, że obserwowana przez niego kobieta jest bita przez męża. Mężczyzna łamie zawodowe zasady i decyduje się pomóc maltretowanej kobiecie. Czy jego decyzja okaże się słuszna?

Odcinek 211, 12.09.2013, czwartek

Starszy mężczyzna pobity we własnym domu
Starszy mężczyzna pobity we własnym domu
Do jednego z warszawskich szpitali trafił starszy mężczyzna. Twierdzi, że został napadnięty we własnym mieszkaniu. Córka mężczyzny ma pretensje do brata, który mieszka z ojcem, że nie opiekuje się nim należycie. Brat obwinia siostrę o to, że w ciągu ostatniego roku nie odwiedziła ojca ani razu. Po wyjściu ze szpitala pobity mężczyzna nie chce wracać do domu i prosi córkę o to, by móc zamieszkać razem z nią i jej mężem. Czy wyjawi córce powody swojej decyzji?

Odcinek 212, 13.09.2013, piątek

Ambicje kontra rzeczywistość
Ambicje kontra rzeczywistość
Kiedy studiująca w Warszawie dziewczyna dostaje pracę modelki, od razu zaczyna marzyć o wielkiej karierze. Niestety, właściciele agencji nie proponują jej sesji i pokazów mody, ale pracę hostessy na przyjęciach dla biznesmenów. Od jednej z koleżanek dowiaduje się, że żeby dostać dobre zlecenie powinna świadczyć usługi seksualne. Jak w tej sytuacji zachowa się marząca o karierze dziewczyna?

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

dziś już 16 trzeba dodać aktualizację :)

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   ~Gość

   ymmm uwieliam sex z nieznajomymi szczegolnie z facetami podnieca mnie to hahahha

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     Pomoc | Zasady forum
     Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
     Co w nowych odcinkach "Ukrytej prawdy"?
     Następny artykuł:

     Co w nowych odcinkach "Ukrytej prawdy"?

     tvnpix