Aktualności

Tydzień (02.12 - 06.12) z "Ukrytą prawdą"
Nowy sezon "Ukrytej prawdy" 

Odcinek 266, emisja: poniedziałek, 2 grudnia 2013

Mateusz (15),  Dawid (15) i Adam (15) są dzieciakami z blokowiska. Spędzają czas na popalaniu papierosów i zabawach bez nadzoru rodziców, którzy nieustannie pracują. Mateusz chciałby jak najwięcej czasu spędzać z ojcem, który opuścił rodzinę, jednak mężczyzna ciągle zapomina o umówionych spotkaniach z synem. Po jednej z wizyt Mateusza w domu ojca mężczyzna zauważa, że zniknęły pieniądze i kosztowna biżuteria. Chłopak staje się pierwszym podejrzanym o kradzież. Czy w ten sposób chciał zemścić się na zapracowanym tacie?

Odcinek 267, emisja: wtorek, 3 grudnia 2013

Ewa i Marta studiują dziennikarstwo i odbywają staż w jednym z ogólnopolskich tygodników. Dziewczyny marzą o dziennikarskiej karierze i szukają tematu, który mógłby im tę karierę otworzyć. Od jednego z informatorów otrzymują namiar na galerię sztuki, w której prawdopodobnie znajdują się kradzione obrazy. Ewa szuka sposobu, by zatrudnić się w podejrzanej galerii i rozpoczyna dziennikarskie śledztwo. Po zaprezentowaniu pierwszych dowodów w śledztwie, redaktor naczelny tygodnika studzi zapał młodej stażystki, jednak ta nie daje za wygraną. Czy zrobi wszystko, by zaistnieć w świecie mediów? Do jakich tajemnic galerii dotrze?

Odcinek 268, emisja: środa, 4 grudnia 2013

Michał  - kierowca autobusu w średnim wieku – pewnego dnia postanawia zmienić swój tryb życia. Ku zdziwieniu żony i pozostałych członków rodziny mężczyzna wypowiada walkę zbędnym kilogramom, przechodzi na dietę i zaczyna biegać. Początkowo rodzina nie wierzy, że Michałowi uda się utrzymać na dłużej swoje postanowienia. Kiedy jednak okazuje się, że Michał nie ma zamiaru się poddać, jego żona nabiera podejrzeń, że w życiu mężczyzny pojawiła się inna kobieta. I ma rację. Ku przerażeniu żony, Michał coraz częściej spotyka się ze swoją atrakcyjną trenerką. Żona i dzieci postanawiają wziąć sprawy w swoje ręcę.

Odcinek 269, emisja: czwartek, 5 grudnia 2013

9-letni chłopiec zostaje potrącony przez samochód na oczach ojca, który miał się nim zajmować. Życia chłopca nie udaje się uratować. Lekarze stawiają zrozpaczonych rodziców przed trudnym wyborem. Proponują, by zgodzili się na oddanie do przeszczepu organów zmarłego dziecka. Ani ojciec, ani utrzymująca dom matka nie potrafią sobie poradzić z żałobą. Wkrótce zaczynają się wzajemnie obwiniać o śmierć syna. Sytuacja komplikuje się, gdy w ich życiu pojawia się matka chłopca, który dostał serce ich zmarłego synka.

Odcinek 270, emisja: piątek, 6 grudnia 2013

Marian (56) jest mężem Teresy (45), lekarki z jednego z warszawskich szpitali. Małżeństwo nie ma dzieci. Para przyjaźni się z Pauliną, która po samobójczej śmierci męża wychowuje samotnie 17-letnią Asię. Pewnego dnia Paulina przyłapuje nastoletnią córkę na pocałunku z Marianem. Natychmiast informuje o tym jego żonę. Marian twierdzi, że kocha żonę i próbuje skończyć romans z córką przyjaciół. Asia jednak robi wszystko, by nadal spotykać się z Marianem. Teresa jest zawiedziona mężem, ale nie planuje rozwodu, ponieważ zabrania jej tego wiara. Wkrótce Marian po kolejnym seksie z Asią dostaje udaru. Krnąbrna nastolatka pragnie opiekować się Marianem w szpitalu, kompromitując Teresę w oczach kolegów z pracy. Czy lekarce uda się zakończyć toksyczny związek jej męża z nastolatką?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Tydzień (25.11 - 29.11) z "Ukrytą prawdą"
Następny artykuł:

Tydzień (25.11 - 29.11) z "Ukrytą prawdą"

tvnpix