Aktualności

Pierwsze po wakacjach odcinki "Ukrytej prawdy"
Ukryta prawda 
Co w nich zobaczymy?

poniedziałek, 1 września

Małżeństwo po trzydziestce: Ilona i Adam wychowują troje dzieci. Ona jest kucharką poszukującą pracy, a on budowlańcem. Oboje toną w długach. Na dodatek mają kłopoty z dorastającym synem, który zaczął kraść ze sklepów markowe ciuchy. Po jednej z rozmów kwalifikacyjnych Ilona widzi męża z obcą kobietą. Przyjaciółka Ilony zaczyna podejrzewać, że mąż kobiety ją zdradza. Ilona bagatelizuje całą sytuację, ale w końcu daje się namówić przyjaciółce na wspólne śledzenie Adama. Detektywistyczna działalność kobiet kończy się fiaskiem. Tajemnicza kobieta to jedna z klientek Adama, który remontuje jej dom. Czujność Ilony jednak ponownie zostaje obudzona, gdy mąż coraz później wraca z pracy, a w jego szafie odnajduje ukryte pieniądze i notes z adresami wielu kobiet.

 

wtorek, 2 września

Ewa (43) jest nauczycielką w szkole, w której uczy się jej syn (Miłosz, 15). Chłopak zostaje podczas przerwy znaleziony nieprzytomny – próbował się powiesić, ale został w ostatniej chwili uratowany przez nauczyciela biologii (Patryk, 30). Miłosz trafia do szpitala, jest utrzymywany w śpiączce farmakologicznej. Jako że postępy w śledztwie są powolne, Ewa próbuje dociekać prawdy sama. Jej mąż (Bogdan, 44) uważa, że powinna odpuścić i zostawić sprawę policji. Po dwóch dniach Miłosz budzi się. Nie chce z rodzicami rozmawiać o powodach swojej samobójczej próby. Zapewnia jednak, że już wszystko z nim w porządku. Chłopak  przez kilka dni ma pozostać w szpitalu na obserwacji psychiatrycznej. Ewa nie wierzy, że to koniec – chce się dowiedzieć, dlaczego próbował się zabić. Wkrótce dociera do filmu, na którym Miłosz jest poniżany przez szkolnych chuliganów.

 

środa, 3 września

Marta (24 l.) jest bardzo wrażliwą dziewczyną z bogatego domu. Mąż i szczęśliwa rodzina to jej największe marzenie, niestety, ciągle nie może znaleźć tego jedynego… Kolejny chłopak z nią zrywa i to tuż po obronieniu przez nią pracy magisterskiej.. Marta ma dość rozczarowań, zażywa fiolkę tabletek uspokajających. W ostatniej chwili ratują ją rodzice. Po pobycie w szpitalu rodzice kierują Martę do prywatnego ośrodka. Zależy im, by dziewczyna przeszła terapię. Są przerażeni, bo zdają sobie sprawę z tego, że nie mogą chronić córki przez 24 godziny na dobę. Podczas jednego ze spacerów z psem Marta poznaje młodego instruktora tenisa – Bartka. Czy nowy chłopak odwróci złą passę w życiu uczuciowym Marty?

 

czwartek, 4 września

Krystyna (47) i Witold (49) są małżeństwem od prawie 20 lat. Witold ma problemy z sercem, narzeka na wysokie ciśnienie i wysoki cholesterol. Lekarz każe mu natychmiast przejść na dietę. Krystyna bardzo się stara nakłonić męża do spożywania zdrowszych posiłków. Jej zabiegi zaczynają przynosić pierwsze efekty. I wtedy Witold niespodziewanie umiera na zawał. Krystyna zostaje sama z dwiema córkami 19-letnią Dominiką i 15-letnią Agnieszką. Kilka dni po pogrzebie odbiera na nazwisko Wiktora przesyłkę z seks shopu. W środku są gadżety erotyczne. Krystyna jest pruderyjna i wie, że Witold nie zamówił ich z myślą o niej, jest więc przekonana, że mężczyzna miał kochankę. Rodzinne śledztwo doprowadza do odkrycia tajemnicy mężczyzny.

piątek, 5 września

43-letnia Agata razem z mężem prowadzi sklep z pieczywem na osiedlowym bazarku. Ich córka Kasia właśnie zdała maturę. Podczas wakacji postanowiła pomagać swoim rodzicom na bazarze. Agata i Mariusz są dumni z jedynaczki. Po wakacjach dziewczyna ma podjąć studia wieczorowe. Od jakiegoś czasu Kasia spotyka się z Romkiem, synem właścicieli warzywniaka na tym samym bazarze. Kiedy Kasia informuje rodziców, że jest w ciąży, Agata i Mariusz są zdruzgotani. Nie tak wyobrażali sobie przyszłość córki. Romek przyciśnięty do muru przyznaje się, że sypiał z Kasią i mogła się zdarzyć wpadka. Agata nalega, żeby córka wyszła za mąż za Romka. Jednak rodzice Romka, którzy przez lata pracy na bazarze dorobili się niezłej fortun, absolutnie się na to nie zgadzają. Pomiędzy rodzinami rozpoczyna się otwarta wojna. Tymczasem Kasia w tajemnicy przed rodzicami chce pozbyć się dziecka.

Komentarze (3)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Właśnie - gdzie obecny tydzień?

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   ~Gość

   a gdzie następne odcinki i czemu nie są dostępne na playerze

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     ~Gość
     • Gość821:
     • a gdzie następne odcinki i czemu nie są dostępne na playerze
     • rozwiń

     Super

     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
       0
      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
        0
       • zgłoś naruszenie
       Pomoc | Zasady forum
       Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
       Kontrowersyjne i aktualne tematy jesienią w "Ukrytej prawdzie"
       Następny artykuł:

       Kontrowersyjne i aktualne tematy jesienią w "Ukrytej prawdzie"

       tvnpix