Aktualności

Kontrowersyjne i aktualne tematy jesienią w "Ukrytej prawdzie"
Ukryta prawda, jesień 2014 

Emisja: poniedziałek – piątek, 17:00, od 1 września

Historie prezentowane w jesiennym sezonie „Ukrytej prawdy" poruszą różnorodne tematy. Bohaterowie programu zmierzą się z trudną prawdą o własnych dzieciach, które, by zaimponować rówieśnikom są zdolne niemal do wszystkiego. Inne postaci stawią czoła partnerom, którzy, jak się okaże, prowadzą podwójne życie. Pozostali rozliczą się z własną, skrywaną przeszłością. Pojawią się także kontrowersyjne tematy, o których głośno w mediach - przemoc ze strony kobiet w rodzinie, pedofilia wśród duchownych czy handel komórkami jajowymi.

To dla matki straszny cios, kiedy jej dziecko próbuje targnąć się na własne życie. Jedna z bohaterek serialu, Ewa, zmierzy się właśnie z takim dramatem. Kobieta będzie próbowała dociec, dlaczego jej nastoletni syn chciał popełnić samobójstwo. Dotrze do filmu, na którym widać, jak banda szkolnych chuliganów poniża chłopca. O zjawisku zwanym falą w szkole słyszy się coraz częściej.

Kolejna historia opowie o życiu pięćdziesięcioletniego Tadeusza, pracownika urzędu. O tym drugim życiu, które ukrywa przed żoną... Mężczyzna jest stałym bywalcem klubów go-go. Któregoś dnia traci w lokalu przytomność. Wkrótce okazuje się, że zapłacił kartą kredytową za szampana wartego dziewięć tysięcy złotych. Co więcej, spędził noc w towarzystwie jednej z tancerek. Żadnego z tych zdarzeń mężczyzna nie pamięta. Czy uda mu się nadal skrywać swoją tajemnicę przed żoną?

Sekretem innego bohatera serialu jest jego nerwowa i agresywna narzeczona. Paweł coraz częściej musi tłumaczyć się z zadrapań i okaleczeń kolegom z pracy. Pewnego dnia otrzymuje zlecenie wykonania prac w budynku, w którym spotykają się ofiary przemocy domowej. Pozna kobietę, która tak jak on jest bita przez swojego partnera. Czy do Pawła wreszcie dotrze, że jest ofiarą przemocy domowej?

Szczęśliwym życiem rodzinnym cieszą się natomiast Monika i Adam. Kobieta marzy o drugim dziecku. Podczas wizyty u ginekologa otrzymuje skierowanie na szczegółowe badania. Okazuje się, że cierpi na białaczkę. Wkrótce rozpoczyna się dramatyczna walka o jej życie.

Nowe odcinki o nowej porze
Następny artykuł:

Nowe odcinki o nowej porze

tvnpix